





790 ₴
П
очніть годинник творчої гри з цим ігровим набором LEGO® Friends «Трейлер з кіньми та поні» (42634) для дівчаток, хлопчиків і дітей віком від 4 років і старших. Діти, які люблять рольові ігри, можуть зібрати машину та трейлер, а потім створювати пригоди для друзів Ліанн і Зої.До цього творчого подарунка для дітей на тему тварин входить кінь для Ліанн і поні для Зої, а також іграшкові аксесуари, які надихнуть на ідеї для рольових ігор. Діти можуть допомогти персонажам розчесати тварин і підготувати їх до поїздки. У лісі вони знаходять упале дерево, яке заважає коні та поні перестрибнути. Після веселого дня катання друзі нагороджують коней смачною морквою.
Набори іграшок LEGO 4+ створені для того, щоб подарувати дітям захопливий досвід збирання, граючи з будівельними блоками. До комплекту постачання входить стартовий кубик — міцна основа, на якій діти створюють сцену. Застосунок LEGO Builder допоможе вам і вашій дитині вирушити в інтуїтивно зрозумілу пригоду зі збирання, даючи змогу збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 105 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |