-8%





3 750 ₴
3 460 ₴
Діти від 7 років допоможуть розгадати загадку за допомогою збірного ігрового набору LEGO Disney «Замок короля Магніфіко» (43224). У коробці розміщений чотирирівневий замок Желаний із фільму Walt Disney Animation Studios, а також кухня з каміном і пекарською стійкою, дзеркальна шафа та кімната зі знімною пірамідальною дахом. Цей набір можна додати до інших конструкторів LEGO Disney цієї серії (43223 і 43231, продаються окремо), щоб розширити гру. Створюючи іграшки з мультфільму Disney Wish, діти можуть легко й інтуїтивно користуватися застосунком LEGO Builder. Вони можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати їхній прогрес. До цієї збірної моделі входять чотири персонажі з діснеївського фільму «Жаття» — Аша, Далія, король Магніфіко та Стар — щоб стимулювати рольові ігри, поки діти досліджують замок. Допоможіть дитині реалізувати пристрасть до магії, палацу та бажань за допомогою конструктора Disney, який стане кумедним подарунком на день народження. І діти, і дорослі зможуть насолодитися деталізованим замком з усіма його таємницями. Містить 613 штук.
Основні характеристики:
Виробник — LEGO
Країна-виробник — Данія
Тип конструктора — Блоковий
Стать — для дівчаток
Вікова група — Від 7 років
Тематика — принцеси, замки
Кількість деталей 613 шт.
Матеріал — пластик
Колір — різні
Стан — Новий
Паковання — Картонна коробка
У нашому інтернет-магазині ви COOL-DOLL Ви зможете знайти найоригінальніші та найсучасніші подарунки для ваших діток — для хлопчиків і дівчаток, для модниць і перегонників, від наймолодших до підлітків і дорослих — просто зробіть замовлення і нехай Ваша дитина насолоджується іграшкою! Доставка в будь-яку точку України! Тільки оригінал!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 613 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 59 мм |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |