






2 060 ₴
Хлопчики й дівчатка віком від 7 років можуть відтворити захопливі битви з другого сезону телесеріалу NINJAGO® Повстання драконів завдяки набору LEGO® NINJAGO Багі для бездоріжжя ніндзя Арін (71811). Цей пригодницький набір для дітей містить іграшковий автомобіль Аріна жовтого кольору з рухомими колесами, підвіскою, кабіною, що відкривається, місцем для двох мініфігурок, двома шиповими шутерами з шістьма шипами для стрільби й великим гаком на задній панелі, що допомагає ловити лиходіїв. Іграшка складається з моделі малюка Рію та чотирьох мініфігурок NINJAGO : Скелелаз Коул із альпіністським гаком і катаною, Арін з альпіністським гаком і катаною, Воїн із кігтями у вовчій масці й Сіндер з аксесуаром у вигляді катани. Решта дитячих конструкторів LEGO NINJAGO у серії включає в себе роботів, драконів й храми, щоб шанувальники могли розігрувати пригоди зі своїми героями (набори продаються окремо). Кожен ніндзя-набір можна створити завдяки додатку LEGO Builder, який допоможе вам і вашій дитині у легкій та зрозумілій будівельній пригоді.
Основні характеристики:
Виробник — LEGO
Країна-виробник — Данія
Тип конструктора — Блоковий
Стать — для хлопчиків
Вікова група — Від 7 років
Тематика — мультфільми, нінзя
Кількість деталей 267 шт.
Матеріал — пластик
Колір — різні
Стан — Новий
Паковання — Картонна коробка
У нашому інтернет-магазині ви COOL-DOLL Ви зможете знайти найоригінальніші та найсучасніші подарунки для ваших діток — для хлопчиків і дівчаток, для модниць і перегонників, від наймолодших до підлітків і дорослих — просто зробіть замовлення і нехай Ваша дитина насолоджується іграшкою! Доставка в будь-яку точку України! Тільки оригінал!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 267 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 141 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 191 мм |