






3 430 ₴
Хлопчики та дівчатка віком від 9 років можуть відтворити битви Тендового лісу з другого сезону NINJAGO® Dragons Rising за допомогою робота-ніндзя-альпініста Кая (71812). Пригодний набір містить ефектну фігурку робота червоного кольору Кая з двома великими гачками ніндзь на спині, щоб діти могли розігрувати лазіння (або підвішувати та демонструвати її після гри), рухомі руки, ноги, тулуб, голову та ступні, 2 шт. великі аксесуари для катани та кабіна для мініфігурки.
До складу іграшки ніндзя входять 4 мініфігурки NINJAGO: Альпініст Кай й Альпініст Джей, кожна з аксесуаром-катаною, Уайлдфайр із двома легкозаймистими кулаками та злаклаклаклаклава з планером.
Інша частина лінійки збірних іграшок ніндзя LEGO® NINJAGO для дітей містить драконів, транспортні засоби та храми, щоб фанати могли розігрувати пригоди зі своїми героями (набори продаються окремо). Кожну іграшку можна створити за допомогою програми LEGO Builder, яка допоможе вам і вашій дитині в простому та інтуїтивно зрозумілому приєднання зі збирання. Збільшуйте та обертайте моделі в 3D, зберігайте набори та відстежуйте свій прогрес.
Основні характеристики:
Виробник — LEGO
Країна-виробник — Данія
Тип конструктора — Блоковий
Стать — для хлопчиків
Вікова група — Від 9 років
Тематика — мультфільми, нінзя
Кількість деталей 623 шт.
Матеріал — пластик
Колір — різні
Стан — Новий
Паковання — Картонна коробка
У нашому інтернет-магазині ви COOL-DOLL Ви зможете знайти найоригінальніші та найсучасніші подарунки для ваших діток — для хлопчиків і дівчаток, для модниць і перегонників, від наймолодших до підлітків і дорослих — просто зробіть замовлення і нехай Ваша дитина насолоджується іграшкою! Доставка в будь-яку точку України! Тільки оригінал!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 623 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 141 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 191 мм |