





4 260 ₴
Переживайте несподіваний візит Гаррі Поттера та його друзів у хатину Рубеуса Геґріда та розіграйте інші пригоди в чарівному світі за допомогою цього фентезійного ігрового набору для дітей LEGO® Harry Potter (76428). До набору входить збірна модель хижини Геґріда зі знімною кришкою, що відкривається для легкого доступу до деталізованого інтер'єру: знайдіть складаний стілець, на якому зможе сидіти ГеґрідTM, елемент яйця дракона, 2 з 14 колекційних портретів ГоґвортсуTM і більше всередині. Збірна собача будка для вихованця Геґріда Ікло розширює можливості творчої гри.
До цього складаного комплекту дому, присвячений знаменитій локації Гаррі Поттера, входять 5 мініфігурок LEGO — Гаррі Поттер, Герміона ГрейнджерTM, Рон ВізліTM, Драко МалфойTM і Рубеус Геґрід, а також іграшкові фігурки Норберта та Фанга.
Якщо ви шукаєте найкращий подарунок на день народження в стилі Гаррі Поттера для дітей від 8 років, цей конструктор «Чарівний світ» чудово підходить для натхнення на самостійну гру, і з ним цікаво збирати та грати в групі.
Основні характеристики:
Виробник — LEGO
Країна-виробник — Данія
Тип конструктора — Блоковий
Стать унісекс
Вікова група — Від 8 років
Тематика — фільми, фентезі
Кількість деталей — 896 шт.
Матеріал — пластик
Колір — різні
Стан — Новий
Паковання — Картонна коробка
У нашому інтернет-магазині ви COOL-DOLL Ви зможете знайти найоригінальніші та найсучасніші подарунки для ваших діток — для хлопчиків і дівчаток, для модниць і перегонників, від наймолодших до підлітків і дорослих — просто зробіть замовлення і нехай Ваша дитина насолоджується іграшкою! Доставка в будь-яку точку України! Тільки оригінал!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 896 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 56.5 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |