





4 260 ₴
<p>Пориньте в захопливу конструкцію за допомогою промовистої Капелюх ГоґвортсTM (76429), першого у світі набору LEGO® Harry PotterTM зі звуковим кубиком, який оживляє цю демонстраційну модель. Нахиліть верх капелюха або надіньте його на голову, щоб активувати голос Розподілального капелюха та дізнатися, який факультет Гоґвортсу він вибере для вас. Час від часу слухайте Пісну Сортувальну Капелюх.
Помістіть капелюх на підставку, на якій зображені герби ҐрифіндораTM, СлізерінаTM, ХафлпафаTM і РейвенклоTM. До цього унікального набору LEGO також входить мініфігурка персонажа Гаррі Поттера, що розподіляє капелюх, доповнює особливу експозицію.
Цей збірний набір на тему пригодницького фільму стане чарівним подарунком для вас, подарунком для мам або тат, які захоплюються чарівним світом, і найкращим подарунком для інших дорослих шанувальників фільмів про Гаррі Поттера.
Основні характеристики:
Виробник — LEGO
Країна-виробник — Данія
Тип конструктора — Блоковий
Стать унісекс
Вікова група — Від 18 років
Тематика — фільми, фентезі
Кількість деталей — 561шт
Матеріал — пластик
Колір коричневий
Стан — Новий
Паковання — Картонна коробка
У нашому інтернет-магазині ви COOL-DOLL Ви зможете знайти найоригінальніші та найсучасніші подарунки для ваших діток — для хлопчиків і дівчаток, для модниць і перегонників, від наймолодших до підлітків і дорослих — просто зробіть замовлення і нехай Ваша дитина насолоджується іграшкою! Доставка в будь-яку точку України! Тільки оригінал!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 561 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 56.5 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |