






2 020 ₴
Відтворіть сцену в сувятнику в замку ГоґвортсTM, де Гаррі ПоттерTM запрошує Чо ЧангTM на Святковий бал і розіграйте інші чарівні пригоди за допомогою цього фантастичного іграшкового набору для дітей (76430). До набору входить зібрана з кубиків LEGO® автентична модель совенята, де живуть сови Гоґвортсу, з підвіконнями, на яких можуть сидіти сови, 74 сови, 1 з 14 колекційних портретів Гоґвортсу та аксесуари для вирощування сов для творчості. До цього набору також входять 3 мініфігурки LEGO Harry Potter і 5 різних іграшкових фігурок сов для веселих рольових ігор.
Якщо ви шукаєте найкращий подарунок на день народження в стилі Гаррі Поттера для дітей від 8 років, цей конструктор «Чарівний світ» ідеально підходить для самостійної гри, і з ним цікаво збирати та грати в групі. Він входить до серії модульних будівельних наборів LEGO Harry Potter (продаються окремо), які з'єднуються для створення най деталізованішої сцени замку Гоґвортс із кубиків LEGO, коли-небудь наявної.
Основні характеристики:
Виробник — LEGO
Країна-виробник — Данія
Тип конструктора — Блоковий
Стать унісекс
Вікова група — Від 8 років
Тематика — фільми, фентезі
Кількість деталей — 364 шт.
Матеріал — пластик
Колір — різні, беж, сірий
Стан — Новий
Паковання — Картонна коробка
У нашому інтернет-магазині ви COOL-DOLL Ви зможете знайти найоригінальніші та найсучасніші подарунки для ваших діток — для хлопчиків і дівчаток, для модниць і перегонників, від найменших — до підлітків і дорослих — просто зробіть замовлення і нехай Ваша дитина насолоджується іграшкою! Доставка в будь-яку точку України! Тільки оригінал!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 364 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 56.5 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |