





1 090 ₴
Іграшковий автомобіль Audi S1 e-tron quattro являє собою не просто іграшку, а справжній автомобільний витвір мистецтва, доступний для дітей і дорослих. Цей унікальний набір стане прекрасним подарунком для всіх, хто цінує красу та міць автомобілів Audi.
Зібрана модель має розміри понад 2 дюйми (5 см) заввишки, 6,5 дюйма (17 см) завдовжки й 2,5 дюйма (7 см) завширшки, містить 274 деталі, і кожна з них створена з любов'ю та увагою до деталей.
Основні характеристики:
Виробник — LEGO
Країна-виробник — Данія
Тип конструктора — Блоковий
Стать — для хлопчиків
Вікова група — Від 9 років
Тематика — перегони, авто
Кількість деталей — 274 шт.
Матеріал — пластик
Колір червоний, чорний
Стан — Новий
Паковання — Картонна коробка
У нашому інтернет-магазині ви COOL-DOLL Ви зможете знайти найоригінальніші та найсучасніші подарунки для ваших діток — для хлопчиків і дівчаток, для модниць і перегонників, від найменших — до підлітків і дорослих — просто зробіть замовлення і нехай Ваша дитина насолоджується іграшкою! Доставка в будь-яку точку України! Тільки оригінал!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 274 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Гонки |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 56.5 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |