






1 460 ₴
Лялька Рейнбоу Хай Олівія Вудс Rainbow High Olivia Woods Fashion
Rainbow High — провідний світовий бренд модних ляльок і популярний анімаційний серіал на YouTube, який заохочує творчість, прикрашає різноманітність та інклюзивність — щодня. Разом зі своїми друзями із Шедоу Хай вони показують світу, що ви маєте пишатися тим, що дозволяєте сяяти своїй істинній особі. Лялька Rainbow High S5 Олівія Вудс — гламурна дівчина з чудовими очима. Вона має шикарне волосся й неповторний стиль, що ґрунтується на останніх тенденціях моди. Аксесуари, які супроводжують цю ляльку, надають її вбранням ще більше яскравості та привабливості. Крім того, ці ляльки дають можливість не тільки створити модний образ, але й експериментувати з зачіски, які матимуть неймовірно оригінальний та привабливий вигляд. Олівія з голови до ніг одягнена в зелене. Вона висловлює свій власний стиль у поєднаному зеленому топі та спідниці з поясом, сережок, сонцезахисних окулярах, черевиках на підборах із принтом RH і пряжками, а також кумедних аксесуарах. У неї гарне зелене кучеряве волосся з двома пучками на маківці, довгі справжні вії та скляні очі. Чому варто купити: лялька з повною артикуляцією й довгим волоссям, яке можна розчісувати з неймовірно красивими та виразними скляними очима зі "справжніми" віями модні аксесуари допоможуть урізноманітнити зовнішній вигляд лялька зроблена з якісних, сертифікованих та абсолютно безпечних матеріалів допоможе розвивати дрібну моторику, уяву, фантазію, навички колекціонування У наборі: лялька комплект одягу взуття сережки палітра тіней фен окуляри 2 вішалки гребінець підставка аксесуари Рекомендовано для дітей від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainbow High |
| Країна виробник | США |
| Вага | 250 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Rainbow High |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Діаметр упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |