



3 300 ₴
Конструктор Лего Ідея Lego Ideas BTS Dynamite 21339
Зловіть радісну енергію поп-ікон 21 століття RM, Джина, Шуги, Джей-Хоупа, Чіміна, Ві та Чонгука за допомогою набору LEGO® Ideas BTS Dynamite (21339), створеного за музичним кліпом. Відшукайте свою будівельну звичку, щоб відтворити яскраві моменти з кліпу на мультиплатиновий сингл Dynamite, зі сценами дискотеки, магазини з пластинками, магазини пончиків, фургона з морозивом та інших деталей, створених із кубиків. Розмістіть мініфігурки LEGO учасників групи в різних місцях або розмістіть їх усіх на спеціальній сцені та крутіть колесо, щоб побачити, як вони танцюють. Так само, як і в відеокліпу Dynamite Як чудова ідея подарунка для тих, хто любить BTS, ця іграшкова модель наповнена автентичними деталями, як пластинки BTS у магазині пластинок, пальми, які можна зібрати, і баскетбольне кільце перед стінописом. Інструкції містяться в наборі та в програмі LEGO® Builder. Вони стануть вашим асистентом на кожному кроці вашого захопливого конструювання. Ласкаво просимо в зону вашої творчості презентуємо набори LEGO для дорослих — окрему підбірку захопливих моделей. Незалежно від ваших захоплень, ви обов'язково знайдете набір, що цікавить вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 749 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |