


125 ₴
Відправка Фігурок: до 5 шт. - по повній оплаті
від 5 шт. - Передоплата 100 грн.
Колекційна фігурка Лего Зоряні війни Робот Імперія Штурмовик Lego Star Wars 6105721
Колекційна фігурка LEGO Зоряні Війни: Робот Імперія Штурмовик (6105721)
Пориньте у світ "Зоряних воєн" з унікальною фігуркою LEGO, що представляє одного з найзнаковіших персонажів Галактичної Імперії — штурмовика! Ця модель відтворює впізнаваний образ "хлопчиків у білому", символізуючи владу Імператора та його страхітливу міць.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 5 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |