-21%






2 840 ₴
2 245 ₴
Конструктор Лего Майнкрафт Дом грибної корови Lego Minecraft 21270
Конструктор Лего Майнкрафт «Будинок грибної корови» Lego Minecraft 21270
Іграшка LEGO® Minecraft® «Будинок грибної корови» (21270) ідеально підходить для юних фанатів Minecraft і тих, хто обожнює будувати вдома, піклуватися про тварин і захищатися від атак із повітря! Цей яскравий і захопливий набір стане чудовим подарунком для хлопчиків і дівчаток від 8 років.
Будиночок розташований на грибному острові та наповнений елементами зі знаменитої гри. Набір містить фігурку Стіва, руду грибну корову, її теляти, бурого гриба, триколірну кішку та фантома, що летить. Серед ігрових елементів — невелика ферма з пшеницею, гриби та квітка латаття біля компостної КУчі. У комплекті ви також знайдете вудочку, тріску, матиму, незеритовий меч, миску, човен із веслами, скриню, печінку, верстат, книжкову полицю, хліб і ліжко.
Застосунок LEGO Builder додає інтерактивності: діти можуть збільшувати та обертати моделі в 3D прямо на екрані смартфона, роблячи процес складання ще цікавішим!
Іграшка «Будинок грибної корови» — це ідеальний подарунок для юних фанатів Minecraft. Вона подарує години захопливої гри та творчості, а також стане гарною прикрасою дитячої кімнати!
Вік: 8+
Деталі: 500
Мініфігурки: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 500 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 282 мм |