-6%





2 550 ₴
2 390 ₴
Конструктор Лего Френдс — Вітклініка для коней і вихованців LEGO® Friends (42651) — це чудовий набір для юних шанувальників тварин від 7 років. Діти зможуть вигадувати захопливі історії, доглядаючи за кіньми, собаками, кішками та іншими вихованцями. У наборі представлені три мініляльки LEGO Friends: ветеринар Еніко, а також господарі тварин — Оллі та Олегн.
Набір містить робоче місце ветеринара зі столом для огляду, кормом, вагами та іншим ветеринарним обладнанням. У стайні діти знайдуть усе для догляду за конем: щітку, сідло, планшет із рентгенівськими знімками та навіть сіно. Крім того, Еніко має спальню та ванну кімнату для відпочинку після роботи. Цей конструктор стане прекрасним подарунком, надихаючи дітей розвивати соціальні навички та турботу про природу.
Особливості набору:
Вік: 7+
Деталі: 428
Мініфігурки: 8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 428 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 72 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |