-9%




2 780 ₴
2 520 ₴
Конструктор Лего Френдс — Будинок на колесах "Пригоди друзів" LEGO® Friends (42663) — це захопливий набір для дітей від 7 років, який надихає на рольову гру та розвиток уяви. Цей конструктор містить іграшковий автомобіль для збирання, три мініляльки та фігурку тхора, а також безліч деталей, які допоможуть дітям придумувати власні історії про подорожі.
Будинок на колесах легко розкривається, надаючи доступ до інтер'єру: кухні з кухонним приладдям, туалету та спальної зони з трьома ліжками. Серед додаткових елементів набору — велосипед для прогулянок, стіл для пікніка зі стільцями, вуличний душ і аксесуари для кемпінгу, як-от компас, бінокль і гайковий ключ. Друзі можуть весело проводити час у лісі, готуючи їжу, досліджуючи природу або просто насолоджуючись відпочинком.
Особливості набору:
Вік: 7+
Детали: 778
Мініфігурки: 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 778 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 72 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |