-23%






7 320 ₴
5 620 ₴
Пориньте у світ ностальгії та творчості з набором Лего Дісней Молодий Сімба: король лев (43247), створеним на честь 30-річчя легендарного мультфільму. Цей преміальний будівельний набір для дорослих дає змогу зібрати з кубиків знаменитого лева Сімбу з рухомою головою та виразним поглядом. У процесі складання ви відчуєте справжню насолоду, а готова фігурка стане чудовою прикрасою інтер'єру або колекції.
Набір містить передові техніки збирання, що робить процес не тільки захопливим, але й розслаблювальним. Симба може бути встановлений у різних позах, а вертикальний хвіст додає реалістичності моделі. Цей конструктор стане ідеальним подарунком для шанувальників мультфільмів Disney та прикрасить ваш будинок або робоче місце. Використовуйте програму LEGO Builder для спрощення складання, перегляду моделі в 3D та відстеження прогресу.
Вік: 18+
Деталі: 1445
Минифигурки: -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 18 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 59 мм |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей | 698 |