







880 ₴
Конструктор LEGO City 60461 Червоний трактор із причепом і овцем — це захопливий ігровий набір, який додасть трохи сільської атмосфери в ігри вашої дитини. Цей набір ідеально підходить для дітей від 4 років і містить:
Іграшка призначена для творчої рольової гри, де дитина може почуватися фермером.
Особливості набору:
Чудовий подарунок для дітей: Набір стане прекрасним подарунком із будь-якого приводу або просто так. Його також можна комбінувати з іншими наборами із серії LEGO City (продаються окремо) для розширення ігрового світу.
Характеристики:
Вік: 4+
Деталі: 116
Мініфігурки: - 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 116 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 382 мм |