


940 ₴
🔹 Фігурка Funko Pop! Five Nights at Freddy's — Роксана Вульф
Пориньте у світ жаху з фігуркою Роксі з Five Nights at Freddy's: Security Breach — Ruin! Прямо з руйнованого PizzaPlex, цей аніматронік тепер доступний у формі колекційної 13-сантиметрової фігурки, яка ідеально підійде як для гри, так і для колекціонування.
🕹️ Особливості фігурки:
🎁 Чудовий подарунок для фанатів FNAF
Ця фігурка стане ідеальним подарунком для всіх шанувальників Five Nights at Freddy’sчи то дитина, чи то дорослий колекціонер.
📦 Що в комплекті?
💥 Зберіть усю серію аніматроніків із Security Breach — Ruin!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 89 мм |
| Ширина упакування | 114 мм |