-2%






4 950 ₴
4 840 ₴
🔹 Конструктор LEGO NINJAGO 71836 «Довуговий дракон концентрації фокуса» — Епічні битви та пригоди!
З LEGO® NINJAGO 71836 діти зможуть відтворити захопливі сцени з третього сезону серіалу «Ніндзяго: Відновлення драконів». У цьому наборі для збирання представлений двоголовий дракон з рухомими елементами та шутером, який додає реалістичності в битві.
🐉 Особливості набору:
🎁 Подарунок для шанувальників Ніндзяго!
Цей набір стане чудовим подарунком на день народження для дітей, захоплених Ниндзягоі буде чудовим доповненням до колекції LEGO NINJAGO.
📏 Розміри дракона:
📲 Застосунок LEGO Builder!
За допомогою програми LEGO Builder діти зможуть збирати модель із легкістю, дотримуючись інтерактивних 3D-інструкцій.
🔥 Створіть захопливі пригоди з LEGO NINJAGO!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 869 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 59 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 282 мм |