








1 360 ₴
Конструктор LEGO Speed Champions 77245 «Болід Aston Martin Aramco F1 AMR24» — Перегонова модель для шанувальників Формули 1!
Відчуйте себе частиною Formula 1® з LEGO® Speed Champions 77245! Ця реалістична модель Aston Martin Aramco F1 AMR24 точно відтворює вигляд боліда, який брав участь у чемпіонате світу F1 2024 року.
🚗 Особливості набору:
🎁 Подарунок для шанувальників Aston Martin і Формули 1!
Ідеальний набір для дітей від 10 років и дорослих колекціонерів, захоплених автоспортом.
📏 Розміри моделі:
📲 Застосунок LEGO Builder!
Збирайте модель за допомогою інтерактивних 3D-інструкцій в застосунку LEGO Builder.
🔥 Додайте швидкість і стиль Aston Martin F1 до своєї колекції LEGO!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 269 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |